Kategorie

Vyrábíme pro Vás na zakázku česká madla

Vyrábíme pro Vás na zakázku česká madla

Další část naší výroby je zaměřena na doplňky ke dveřím a oknům. Vyrábíme pro Vás na zakázku česká madla. Vše je vyráběno našimi řemeslníky v České republice.

Vybíráme pouze nejkvalitnější ocel. Tu následně upravujeme do délky podle požadavků zákazníka. Rádi proto vyrobíme i madlo atypické délky nebo rozteče. Pokud chcete vyrobit vlastní madlo, kontaktujte nás a rádi Vám vyhovíme

Všechny naše madla se montují buď přiznaně na vruty do dřeva, nebo jako oboustranná montáž na závitnici přímo proti sobě. Nabízíme jedinečný montážní systém, kdy si vybere pouze design madla a již se nemusíte trápit tím, že madlo prostě kovář nebo dovozce neumí vyrobit jako pár oboustranně proti sobě nebo s abolutní přesností, pokud je chcete na sklo. U nás jen vyberete montáž.

Povrch ošetřujeme v profesionálních lakovnách (vyhněte se prosím výrobkům s nátěrem a amatérkých podmínkách kovářskými barvami nebo obyčejným sprejem). Nabízíme jako standard práškové lakování v odstínu černé, rezavé, antracitu matného nebo metalického. Dále je možné povrch černit a nechat surový, nebo přelakovat translaretním lakem pro delší životnost. Umíme pro exteriery zajistit i ošetření žárovým zinkováním, které udrží povrch chráněný a ve stejném odstínu po více než 10 let (vyvarujte se amatérským ošetřením linkovými nátěry nebo spreji)

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat