Kategorie

Nové produkty

Vyrábíme dveře na míru

Vyrábíme dveře na míru

Vzhledem k velké poptávce, jsme se rozhodli k našim Retro posuvným systémům vyrábět i vlastní zakázkové dveře (dveře na míru, atypické dveře). Zakoupíte vše na jednom místě. Díky tomu můžete mít nejen stodolové dveře jako posuvné po stěně, ale i jako kyvné do zárubně. Celý interiér sladíte v jednotném designu.

Dveře vyrábíme vždy na přání zákazníka zakázkově. Každý kus našich je dveří je originál a nejedná se o komerční výrobu. Rádi vyjdeme vstříc úpravou stávající modelové řady, ale i výrobou dle vlastního návrhu, případně inspirací z fotografie. Dveře i zárubně vyrábíme pro běžné stavební otvory, ale umíme i na míru rozměrově atypickou výšku i šířku.  

Nabízíme dveře z masivu, nikoli levných náhrad dřeva. Všechny naše dřeviny jsou českého původu. Běžně se vyrábí dveře ze smrku, dubu, buku, borovice, modřínu, ale i ořechu, třešně a dalších exotických dřevin. I přes nejvyšší kvalitu materiálu a kusovou výrobu umíme nabídnout ceny od 2990Kč bez DPH za kus dveří.

Dveře si můžete ponechat jako surové dřevo bez úprav, případně vybrat barvu, lazuru, olej nebo vosk. Odstín a typ povrchové úpravy doporučíme individuálně. 

Ve většině případů je dodávka běžných i atypických dveří do 3 týdnů. Urgentní zakázky umíme dodat dle dohody. Provádíme i odbornou montáž. Na Vaše přání dodáme ke dveřím i stylové doplňky jako kliku, madlo, dveřní závěsy, mušli, nebo selské panty.

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat