Kategorie

Ocelové hranaté madlo na vruty Loman

vyrobené ručně v ČR, 

z masivního železa

cena za kus

velikost madla 30x5mm, rozteče viz varianty

materiál železo, povrch práškové lakování černá mat, bílá mat, jiné barvy na přání

ostatní rozměry na přání

Více informací

Nový produkt

390 Kč

dostupnost 1-2 týdny, větší množství individuálně

Objednávky zasílejte na e-mail: klikybomark@klikybomark.cz

 
Více informací

Nabízíme kvalitní madla na dveře, které můžete osadit na dřevěné - masivní dveře, celoskleněné dveře, posuvné dveře a u vybraných  madel  i  na dveře plastové,   hliníkové a kovové.  Italská mosazná madla jsou známá pro svou  vysokou kvalitou a jsou na dveřích používána již z tradice. Stále více se používají pro luxusné moderní i rustikální interiéry. Madla vyrobené z vysoce  kvalitní mosaze, které dokáže splnit náročné požadavky zákazníků, kteří hledají nejlepší řešení i pro exteriér. Mosaz zaručuje dlouhou životnost a perfektní užitný servis. Moderní tvary, různé designy a výběr velikostí a délek.

Na každé madlo najdete spojovací materiál podle uchycení madla (jednostranné, oboustranné), tak i podle druhu dveří.

Jednostranná madla jsou určena především pro bezbariérové přístupy, bezbariérové toalety, pro otevírání dveří  z chráněného prostoru, ale používají se i jako koupelnová a kuchyňská madla.

Oboustranná madla jsou využívána pro všechny typy dveří – interiérové, posuvné do pouzdra, posuvné na stěnu a samozřejmě na vstupní a vchodové dveře.

Kombinace  MADLO / KLIKA je vhodná především na vstupní a vchodové dveře do domů, bytovek, paneláků atd. Tuto kombinaci můžete samozřejmě využít opět na všechny typy dveří: plastové dveře, dřevěné dveře a hliníkové dveře. Můžete si vybrat z celé řady dveřních klik, které jsou konstruovány přímo na tento typ osazení.

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat