Kategorie

Madlo na dveře Porto na dřevěné dveře

povrchová úprava: mosaz leštěná, zlatá PVD, matný chrom

cena za ks

rozety 50mm

montážní rozteč: 200mm


Více informací

Nový produkt

3 751 Kč

dostupnost 1 - 3 týdny, větší množství individuálně

Objednávky zasílejte na e-mail: klikybomark@klikybomark.cz

 
Více informací

Nabízíme kvalitní madla na dveře, které můžete osadit na dřevěné - masivní dveře, celoskleněné dveře, posuvné dveře a u vybraných  madel  i  na dveře plastové,   hliníkové a kovové.  Italská mosazná madla jsou známá pro svou  vysokou kvalitou a jsou na dveřích používána již z tradice. Stále více se používají pro luxusné moderní i rustikální interiéry. Madla vyrobené z vysoce  kvalitní mosaze, které dokáže splnit náročné požadavky zákazníků, kteří hledají nejlepší řešení i pro exteriér. Mosaz zaručuje dlouhou životnost a perfektní užitný servis. Moderní tvary, různé designy a výběr velikostí a délek.

Na každé madlo najdete spojovací materiál podle uchycení madla (jednostranné, oboustranné), tak i podle druhu dveří.

Jednostranná madla jsou určena především pro bezbariérové přístupy, bezbariérové toalety, pro otevírání dveří  z chráněného prostoru, ale používají se i jako koupelnová a kuchyňská madla.

Oboustranná madla jsou využívána pro všechny typy dveří – interiérové, posuvné do pouzdra, posuvné na stěnu a samozřejmě na vstupní a vchodové dveře.

Kombinace  MADLO / KLIKA je vhodná především na vstupní a vchodové dveře do domů, bytovek, paneláků atd. Tuto kombinaci můžete samozřejmě využít opět na všechny typy dveří: plastové dveře, dřevěné dveře a hliníkové dveře. Můžete si vybrat z celé řady dveřních klik, které jsou konstruovány přímo na tento typ osazení.

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat