Kategorie

Nerezové madla na dveře typ 3L 350mm

cena za kus

montáž jednostranná nebo oboustranná

montáž na všechny materiály dveří (pro tloušťku skleněných dveří 8 - 12 mm, vrtání do skla 10mm)

materiál nerez AISI 304, povrch broušený

Více informací

Nový produkt

1 416 Kč

Dostupnost: 2-3 týdny, větší množství individuálně

- +

 
Více informací

Nabízíme kvalitní madla na dveře, které můžete osadit na dřevěné - masivní dveře, celoskleněné dveře, posuvné dveře a u vybraných  madel  i  na dveře plastové,   hliníkové a kovové.  Samozřejmostí je i objektové madlo na vchodové dveře. Madla vyrobené z vysoce  kvalitní antikorové oceli dokáží splnit náročné požadavky zákazníků, kteří hledají nejlepší řešení i pro exteriér. Nerez zaručuje dlouhou životnost a perfektní užitný servis.  Moderní tvary, různé designy  a výběr  velikostí nabízíme za přijatelné ceny s perfektním zákaznickým servisem.

Záruka 10 let na nerezové madla je samozřejmostí. Na každé madlo najdete spojovací materiál podle uchycení madla (jednostranné, oboustranné), tak i podle druhu dveří.

Jednostranná madla jsou určena především pro bezbariérové přístupy, bezbariérové toalety, pro otevírání dveří  z chráněného prostoru, ale používají se i jako koupelnová a kuchyňská madla.

Oboustranná madla jsou využívána pro všechny typy dveří – interiérové, posuvné do pouzdra, posuvné na stěnu a samozřejmě na vstupní a vchodové dveře.

Kombinace  MADLO / KLIKA je vhodná především na vstupní a vchodové dveře do domů, bytovek, paneláků atd. Tuto kombinaci můžete samozřejmě využít opět na všechny typy dveří: plastové dveře, dřevěné dveře a hliníkové dveře. Můžete si vybrat z celé řady dveřních klik, které jsou konstruovány přímo na tento typ osazení.

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat