O nás

Jsme rodinná společnost založená roku 2012 a postavená na 15 letech zkušeností. Působíme především v České republice a na Slovensku.

Naše společnost má dvě divize. První se zabývá zakázkovou výrobou posuvných systémů a stodolových dveří, druhá dovozem a prodejem dveřních klik, madel, kování a dalších doplňků od světových výrobců.

Část sortimentu pochází z naší vlastní produkce, vyráběné zde v ČR. 

Jde především o stodolové dveře, známe po světě jako barndoor a o posuvné systémy, které jsou naší specializací a které samy vyrábíme v České republice. Používáme nejkvalitnější české dřevo, především smrk a české barvy, laky, lazury. Vše je zprácováno našimi stolaři za použití tradičních výrobních postupů

Na zakázku a přání zákazníka vyrábíme Retro posuvné systémy. Umíme vyrobit posuv dle nákresu nebo představy v jakékoliv barvě vzorkovníku RAL. Specializujeme se na zakázkovou výrobu atypů jako jsou kolejnice v několika metrech délky, speciální úchycení pro netradiční realizace a mnoho dalších zakázkových úprav

Připravili jsme si pro Vás širokou nabídku kování do všech typů interiérů, od bytů a domů až po namáhané interiéry v kancelářích, veřejných a průmyslových budovách. V našem sortimentu jsou jak cenově dostupné kliky, ale i designové kliky, madla i v netradičních rozměrech na přání zákazníka, ale i další dveřní kování a speciální doplňky. V nabídce najdete rozetové kliky na dveře a kování, kliky a kování štítové, koule, madla na skleněné dveře, kované madla, rustikální madla, zámky na skleněné dveře, bezpečnostní štítové kování, bezpečnostní rozety, magnetický set otvírání dveří bez klik, kování na posuvné dveře, nábytkové úchytky. Dokážeme na míru připravit řešení pro každý interiér, proto je naše společnost vyhledávána nejen koncovými zákazníky, ale především výrobci dveří a oken, stolaři, architekty a projektanty.

Naše kování si můžete zakoupit buď prostřednictvím internetového obchodu, sítě partnerských eshopů nebo u našich smluvních partnerů z řad výrobců a prodejců dveří, truhlářů, architektů a designérů na celém území České republiky a Slovenska. Veškeré kování je současně k vidění po předchozí dohodě i v našem showroomu v sídle firmy.

Našimi partnery jsou renomovaní evropští výrobci kování především z Itálie a Německa, které zastupujeme na českém a slovenském trhu. Mnohé z námi nabízených modelů získali prestižní oceněné REDDOT DESIGN AWARD. Své partnery vybíráme pečlivě a proto nabízíme klientům i prodloužené záruky na povrchové úpravy 5, 10, 15 let a dokonce i doživotní garanci.

Naše nabídka kování je svou širokostí sortimentu, množstvím povrchových úprav a variabilitou nejširší na trhu. V jednotném designu u nás zakoupíte kliku na dveře, kliku na balkon nebo kliku pro HS portal, okenní kliku, vchodové bezpečnostní kování, madlo, ale i například mušli na posuvné dveře. K dispozici jsou kromě již známých povrchových úprav jako je matný a lesklý chrom i titanové povrchy jako je titan černý mat, titan nikl, titan chrom, titan mosaz, titan inox, titan bronz. Obzvláště černé kliky s povrchem v titanu se těší velké oblibě pro svou mnohostrannost použití. Veškeré moderní kování můžete nasadit na běžné rozety hranatého nebo kulatého tvaru, na ploché zapuštěné rozety se zpětnou pružinou, ale i minimalistické rozety, která podtrhnou tvar kliky.

Dovážíme i jiné atypické produkty, jako jsou ručně odlévané kování z bronzu, v 5 povrchových úpravách. Vše je vyráběno ručně, za nízkého tlaku a kování je specifické pro svou porovitost.

Dále máme širokou nabídku kovaných klik a doplňků ze železa. Opět jde o ucelenou nabídkou pro interiér i exteriér, kdy vše je nabízeno v jednotném stylu.

Vzhledem k šíři sortimentu se kování vyrábí na zakázku s dodacími lhůtami uvedenými v obchodních podmínkách 


Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat