Kategorie

poštovní schránky a novinové vhozy 

Nabízíme několik typů poštovních schránek, novinových prohozů i tubusů. Poštovní schránka dotváří celkový dojem Vašeho domu, je jeho ozdobou. Poštovní kované schránky jsou vhodné pro rodinné domy, chaty, chalupy, sruby, bytové domy, firmy a ostatní objekty. Schránky na dopisy mohou být samostatně stojící, schránky na noze upevněné v zemi, připev...

Zobrazit
 • Kované poštovní schránky a dveřní prohozy
  Kované poštovní schránky a dveřní prohozy

  Nabízíme několik typů kovaných poštovních schránek, novinových prohozů i tubusů. Poštovní schránka dotváří celkový dojem Vašeho domu, je jeho ozdobou.  

  Poštovní kované schránky jsou vhodné pro rodinné domy, chaty, chalupy, sruby, bytové domy, firmy a ostatní objekty. Schránky na dopisy mohou být samostatně stojící, schránky na noze upevněné v zemi, připevněné ke sloupku, nebo mohou být zabudované do fasády domu nebo oplocení, na kované ploty, branky, brány, dveře či vrata. Dle vkusu vybírejte  vhoz na dopisy, který je decentní a nenarušuje vzhled okolí stejně jako tubusy na tiskoviny.

  Kované poštovní schránky jsou kvalitní kovářské výrobky, vykované z masivního železa ručně, vyráběné společností Galbusera již od roku 1925. Dodáváme je v povrchové úpravě antická černá s  pozinkovou vrstvou pro dlouhou životnost. Finální povrchová úprava je s jemnou šedou patinou. Naše výrobky nekorodují, ani do nich nezatéká voda. Odolávají povětrnostním vlivům a zůstanou krásné po celé desítky let.

  Kvalitní a jednoduchá montáž. Nakupujte online z pohodlí domova za skvělou cenu.

  Hledáte-li poštovní schránku, která bude opravdu kvalitní, vydrží dlouhá léta a navíc Váš dům na první pohled odliší od sousedních, pak jsou pro Vás kované schránky tou nejlepší volbou.

   

  V této kategorii naleznete několik druhů kovaného zboží:

  • Kované schránky
  • Kované tubusy
  • Kované prohozy

   


Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat