Kategorie

Doplňky a příslušenství k oknům a dveřím 

Doplňky a příslušenství k oknům a dveřím

V této kategorii najdete veškěré další doplňky. Z doplňků na dveře - dveřní zarážky, magnetické zámky, panty.

Jsou zde kliky na okna tříděné dle vzhledu a typu použití. Dále doplňky na okna jsou obrtlíky, zástrče, zarážky, petlice a mnoho dalších.

Madla na dveře, zámky na sklo i na interiérové dveře, mušle a kování na posuvné dveře

Zobrazit
 • Madla na dveře
  Madla na dveře

  Nabízíme kvalitní madla na dveře, které můžete osadit na dřevěné - masivní dveře, celoskleněné dveře, posuvné dveře a u vybraných  madel  i  na dveře plastové,  hliníkové a kovové. Italská mosazná madla jsou známá pro svou  vysokou kvalitou a jsou na dveřích používána již z tradice. Stále více se používají pro luxusné moderní i rustikální interiéry. Madla vyrobené z vysoce  kvalitní mosazi, které dokáže splnit náročné požadavky zákazníků, kteří hledají nejlepší řešení i pro exteriér. Mosaz zaručuje dlouhou životnost a perfektní užitný servis. Nerezové madla jsou stálá po dlouhé roky, povrch je leštěný nebo broušený. V nabídce najdete hranaté madlo, moderní madlo, retro madlo, kované madlo, dlouhé madlo, krátké madlo, masivní madlo, madlo pro invalidy, madlo na skleněné dveře, madlo pro sprchové kouty a mnoho dalších.

  Na každé madlo najdete spojovací materiál podle uchycení madla (jednostranné, oboustranné), tak i podle druhu dveří.

  Jednostranná madla jsou určena především pro bezbariérové přístupy, bezbariérové toalety, pro otevírání dveří  z chráněného prostoru, ale používají se i jako koupelnová a kuchyňská madla.

  Oboustranná madla jsou využívána pro všechny typy dveří – interiérové, posuvné do pouzdra, posuvné na stěnu a samozřejmě na vstupní a vchodové dveře.

  Kombinace  MADLO / KLIKA je vhodná především na vstupní a vchodové dveře do domů, bytovek, paneláků atd. Tuto kombinaci můžete samozřejmě využít opět na všechny typy dveří: plastové dveře, dřevěné dveře a hliníkové dveře. Můžete si vybrat z celé řady dveřních klik, které jsou konstruovány přímo na tento typ osazení.

 • Okenní kliky
  Okenní kliky

  Okenní kliky a kování je vyráběné z kvalitních materiálů opatřené různými povrchovými úpravami. Kování je vhodné k použití na většinu standardních okenních systémech. Okenní kování obsahuje celokovový mechanismus, zajišťující pevné uchycení a dlouhou životnost. Většina kování nabízí možnost sladit nejen tvar a design kliky, ale i s povrchovou úpravou s modely dveřního kování použitými v interiéru Vašeho domu nebo bytu.

 • Kování na posuvné dveře
  Kování na posuvné dveře

  Mušle a úchytky jsou určeny především pro posuvné dřevěné a skleněné dveře. Všechny mušle a úchytky jsou vyráběné v designech s možností kombinací s designem klik a našich dalších doplňků. Nabízíme i kombinace s uzamykáním určené pro wc a koupelny Kování pro posuvné dveře plastové, dřevěné a hliníkové systémy.

 • zábradlí a příslušenství
  zábradlí a příslušenství

  držáky

 • Nábytkové úchytky
  Nábytkové úchytky

  Do této kategorie jsme zařadili množství nábytkových úchytek pro komody, kuchynské linky, ložnice i obývací stěny. V nabídce je mnoho různých tvarů a designů v matném i lesklém designu. Kromľ klasických a jednoduchých úchytek najdete i úchytky pro děti a luxusní úchytky "Křišťál" pro náročné

 • poštovní schránky a novinové vhozy
  poštovní schránky a novinové vhozy

  Nabízíme několik typů poštovních schránek, novinových prohozů i tubusů. Poštovní schránka dotváří celkový dojem Vašeho domu, je jeho ozdobou. Poštovní kované schránky jsou vhodné pro rodinné domy, chaty, chalupy, sruby, bytové domy, firmy a ostatní objekty. Schránky na dopisy mohou být samostatně stojící, schránky na noze upevněné v zemi, připevněné ke sloupku, nebo mohou být zabudované do fasády domu nebo oplocení, na kované ploty, branky, brány, dveře či vrata. Dle vkusu vybírejte vhoz na dopisy, který je decentní a nenarušuje vzhled okolí stejně jako tubusy na tiskoviny. Naše výrobky nekorodují, ani do nich nezatéká voda. Odolávají povětrnostním vlivům a zůstanou krásné po celé desítky let. Kvalitní a jednoduchá montáž. Nakupujte online z pohodlí domova za skvělou cenu. Hledáte-li poštovní schránku, která bude opravdu kvalitní, vydrží dlouhá léta a navíc Váš dům na první pohled odliší od sousedních, pak jsou pro Vás kované schránky tou nejlepší volbou. 

 • Kování na skleněné dveře
  Kování na skleněné dveře

  Dodáváme kování na sklo německých a italských renomovaných výrobců. Veškeré dveřní kliky z naší nabídky je možno kombinovat se všemi typy zámků a pantů na sklo a zároveň zvolit jednotnou povrchovou úpravu. Ve stejných barevných odstínech a designových řadách jsou pro Vás připraveny i další důležité doplňky – madla, mušle, posuvné systémy

 • Zvonky a krytky zvonků
  Zvonky a krytky zvonků

  Domovní zvonek je věc, které si většinou všimne každý návštěvník, neboť skrze něj o sobě dává vědět. Klasický elektrický zvonek má každý. Pokud se chcete odlišit a mít u Vašeho domu něco výjimečného, pak je tou správnou volbou kovaný zvonek z naší nabídky.

   

  Vybírejte z naší nabídky kovaných zvonků a pořiďte si tak k Vašemu domu doplněk, který jen tak někdo nemá. Vybírat můžete z různých modelů a velikostí. Kovaný zvonek se hodí nejenom k chatě, či chalupě, ale může být skvělým oživením moderního domu.

 • Věšáky
  Věšáky

  Pokud chcete svou předsíň oživit něčím neobyčejným, pořiďte si kovaný věšák na klíče, či oblečení. Kované zboží se v dnešní době těší opravdu velké oblibě. Nehodí se pouze na chatu, či chalupu, nebo další místa ze kterých je cítit historie, ale mohou být také skvělou dominantou jinak decentní moderní místnosti.

  Vybírejte drobné kované věšáky na klíče, či robustní věšáky na oblečení na zeď, či věšáky stojací. Budou Vám nejen skvělými pomocníky, ale také báječnými doplňky a oživením Vašeho interiéru.

 • B-No Ha magnetický set bez klik
  B-No Ha magnetický set bez klik

  Magnetické sety bez klik jsou patentovaným systémem. Díky integraci kliky a magnetického zámku do jediného celku se jedná o velmi nenápadný systém otevírání a zavírání dveří, který nenarušuje jejich celkový vzhled. Díky stejné povrchové úpravě, jako mají dveře a stěny, se stane tento systém prakticky neviditelným.

   

  Můžete vybírat z několika variant v klasickém provedení, či s otvorem na kolík pro dveře do koupelny, či na WC. Na výběr máte také několik povrchových úprav: antický bronz, matný chrom, matný chrom, lesklý chrom, leštěný nikl, leštěná mosaz, lakovaný bronz.

 • Doplňky k oknům a dveřím
  Doplňky k oknům a dveřím

  Doplňky ke dveřím, příslušenství ke dveřím a dveřní doplňky. V této kategorii Vám nabízíme veškeré možné doplňky ke dveřím a jiné příslušenství. Můžete vybírat kvalitní dopňky ke dveřím od renomovaných výrobců z kvalitních materiálů. Níže najdete např. dveřní kukátka, domovní čísla, dveřní zarážky a různé piktogramy.

 • Zámky na dveře
  Zámky na dveře

  V této kategorii najdete moderní a tiché zámky, magnetické i mechanické zámky. Speccializujeme se na dovoz zámků z Itálie od společnosti Bonaiti. Zámky jsou na trhu v ČR již 10 let. Vyrábí se několik typů zámků od roku 2001, kdy si je výrobce patentoval. Vynikají tichým chodem, jednoduchou montáží a moderním designem. Zámky jsou navíc bezpečné, kdy při otevřených dveřích netrčí kovová střelka do prostoru. Zámek je opatřen plastovou střelkou, která je přitahována protiplechem do zárubně. Protiplechy jsou jak pevné, tak stavitelné, které lze posunout 1mm do každé strany.

 • Posuvné systémy na dveře
  Posuvné systémy na dveře

  Posuvné systémy na dveře Design jsou určeny pro dřevěné posuvné dveře na zeď a Design Glass pro skleněné posuvné dveře. Vynikají svým italským designem zpracování a funkčností. Oba systémy posuvů jsou vyráběny ve stejném designu, v několika barevných variantách a v standardních délkách lišt 2000 mm, 3000 mm, 4000 mm a 6000 mm. Posuvný systém se skládá z pojezdové nosné lišty + krycí lišty + sady z tlumiči a příslušenství. Posuvy na dveře se vyrábějí v barevných variantách stříbrný matný hliník, leštěná ocel, hnědý mat, černý mat. Neviditelný posuvný systém se skrytou kolejnicí a vodícím mechanizmem je upřednostňován v interiérech s čistou a minimalistickou linií. Je dodáván v délkách lišt 1100 mm a 1800 mm.

 • Ostatní doplňky
  Ostatní doplňky

  V kategorii najdete řadu doplňků nejen pro rodinné domy, ale i pro vybavení restaurací, hotelů nebo vinných sklepů. Nabízíme dobové zámky různých velikostí, ručně kované novinové prohozy, okopové plochy dveří, ale i krytky zvonků, kované stojany na deštníky, bezpečnostní řetízky na dveře nebo například kované ozdobné hřebíky.

 • Stojany na víno a vývrtky
  Stojany na víno a vývrtky

  Pro dekoraci interiéru domu i restaurace nabízíme ručně kované stojany na víno a vývrtky. Stojan na víno nabízíme s motivem hroznů s možnostní uskladnění jedné až 6 ti lahví vína. Železné stojánky a stojany na víno doplňte stylově o kované vývrtky. Kovaná vývrtka je v praktické běžné velikosti, ale i designová kovaná vývrtky velká, určená na zeď. Kvalitní řemeslné zpracování zaručuje dlouhou životnost i v náročných podmínkách, jako jsou vinné sklepy. Po dohodě je možné vyrobit stojany i vývrtky na míru dle individuálních požadavků zákazníka.

  Máte menší byt, nebo málo místa v domě a přesto nechcete láhve vína schovávat ve skříni? Potom je tu pro Vás nabídka malých tepaných kovových stojanů, které místo nezaberou, vypadají stylově a skvěle doplní interiér. Z těchto stojanů na ležící i stojící láhve si jistě každý z Vás vybere.

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat