Kategorie

Doplňky k oknům a dveřím 

Doplňky k oknům a dveřím

Doplňky ke dveřím, příslušenství ke dveřím a dveřní doplňky. V této kategorii Vám nabízíme veškeré možné doplňky ke dveřím a jiné příslušenství. Můžete vybírat kvalitní dopňky ke dveřím od renomovaných výrobců z kvalitních materiálů. Níže najdete např. dveřní kukátka, domovní čísla, dveřní zarážky a různé piktogramy.

Zobrazit
 • Dveřní zarážky
  Dveřní zarážky

  Stává se Vám občas, že dveře otevřete prudčeji než jste měli v úmyslu a výsledkem je potom otlučená stěna i klika? Právě proto jsou tu pro Vás dveřní zarážky, které uchrání od otlučení stěnu i kliku. Jejich cena je velmi nízká a montáž opravdu jednoduchá. Můžete si tak ušetřit peníze za opravy stěny, či kliky.

   

  Můžete si vybrat z několika variant zarážek, pro montáž na stěnu, či na podlahu, v několika různých designech a povrchových úpravách, aby se co nejlépe hodily do Vašeho interiéru.

 • Domovní čísla
  Domovní čísla

  Dveřní orientační číslice, vysoce kvalitní číslice jsou určeny především pro vchodové, veřejné a administrativní budovy, restaurace, hotely. Dveřní orientační číslice jsou vyráběné z nerezu, tím je možno je použít nejen do interiéru, ale i do exteriéru.

 • Kukáta na dveře
  Kukáta na dveře

  Digitální dveřní kukátko s kamerou je moderní, spolehlivý a velmi jednoduchý nástroj, jak mít přehled o pohybu před Vašimi dveřmi. Při stisknutí zvonku dokáže toto zařízení pořídit fotografii. Můžete tak vědět, kdo se k Vám snažil dostat, když jste zrovna nebyly doma. Zvýšíte tak bezpečí Vaše i celé Vaší rodiny.

   

  Vyberte si některé z námi nabízených digitálních kukátek, která jsou vysoce účinná a za skvělé ceny. Jejich montáž je velice jednoduchá a zvládnete ji během pár minut.

 • Petlice a závory
  Petlice a závory

  Kované petlice a závory jsou nejenom skvělým pomocníkem pro ochranu Vašeho majetku a zabezpečení dveří a oken do nejrůznějších prostor, ale také úžasným doplňkem. Přinášíme Vám kované petlice a závory ve vysoké kvalitě a v nejrůznějším designu. Jejich instalace je velice snadná.

  Kované petlice a závory se hodí ke dveřím, okenicím, brankám nejen do prostor, s nádechem historie, ale těší se velké oblibě i u moderních staveb, kterým dokáží dodat zcela jedinečnou atmosféru.

 • Piktogramy na dveře
  Piktogramy na dveře

  Piktogramy na dveře jsou skvělým způsobem, jak svým návštěvníkům usnadnit orientaci v budově. Ať už se jedná o budovu veřejnou, či domácnost. I tam jsou totiž piktogramy velmi oblíbené, protože dokáží oživit celý interiér a dodat mu kapku humoru.

   

  Vybírejte piktogramy na dveře v různém provedení. Jejich instalace je velice snadná a jejich design více než povedený. Můžete tak jednoduše označit dveře od toalety, rozlišit tak pánské, či dámské WC, dveře koupelny, či dalších místností.

 • Klepadla
  Klepadla

  Ačkoliv již v dřívějších dobách sloužila kovaná klepadla na dveře k tomu, co v dnešní době zvonky – tedy k ohlášení návštěvníka, dnes se mnoho klepadel u domů nevidí. A to je možná ten důvod, proč si ho pořídit. Klepadlo může být skvělý způsob, jak se odlišit od ostatních a pořídit si něco výjimečného.

   

  Vybírejte klepadla v různém designu a s různou povrchovou úpravou. Hodí se pro použití na vstupní dveře u budov klasického vzhledu, i u těch velmi moderních, pro veřejné budovy, rodinné domy i byty.

 • Rozety
  Rozety

  V kategorii rozetového kování jsme pro Vás připravili nabídku rozet různých tvarů a různého vzhledu. Naleznete zde rozety kulaté, oválné i hranaté, s dozickým, cylindrickým, či kulatým otvorem, s kolíkem na zamykání a ukazatelem, a další. Rozety se hodí ke klikám i dveřním zámkům. Některé se speciálně hodí na WC a do koupelny, jiné můžete použít opravdu kdekoliv.

   

  Vyberte si rozety podle tvaru, či povrchové úpravy a zakomponujte je do celkového designu Vašich dveří.

 • panty na okna a dveře
  panty na okna a dveře
 • příslušenství k oknům
  příslušenství k oknům
 • Krytky dveřních pantů
  Krytky dveřních pantů

  Krytky na dveřní panty jsou velmi užitečnou estetickou záležitostí za zanedbatelnou cenu. Krytky pantů na dveře jsou připraveny v několika barevných odstínech shodných s povrchem klik a v několika rozměrech.

 • garnýžové tyče a příslušenství
  garnýžové tyče a příslušenství

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat