Kategorie

Madla na dveře 

Madla na dveře

Nabízíme kvalitní madla na dveře, které můžete osadit na dřevěné - masivní dveře, celoskleněné dveře, posuvné dveře a u vybraných  madel  i  na dveře plastové,  hliníkové a kovové. Italská mosazná madla jsou známá pro svou  vysokou kvalitou a jsou na dveřích používána již z tradice. Stále více se používají pro luxusné moderní i rustikální interi...

Zobrazit
 • Černá a bílá madla
  Černá a bílá madla

  Jedná se o madla s použitým materiálem, nerezová ocel AISI 304, na který technologií komaxitu je nanášená černá matná barva v odstínu RAL 9005 nebo bílá matná v odstínu RAL 9010.

  Madlo je možné montovat jednostranně tak i oboustranně s použitím na dveře skleněné, dřevěné, plastové i hliníkové.

 • kovaná madla
  kovaná madla

  V nabídce najdete kovaná madla od tradičních a jednoduchých, až po zdobená madla, atypická madla nebo historická madla.

  Kovaná madla můžete montovat jednostranně, oboustranně, na skleněné i dřevěné dveře.

 • Madla Vintage
  Madla Vintage

  Mosazná madla ve speciálních povrchových úpravách jako jsou: staré stříbro, naturální mosaz, rustikální mosaz, antická mosaz, kalifornská černá, bronz kartáčovaný. Naše madla se montují dle typu na dveře dřevěné, plastové, hliníkoví, skleněné a to jednostranně i oboustranně. 

 • Nerezová madla
  Nerezová madla

  Veškeré madla v této kategorii jsou vyrobena z kvalitní nerezové ocele AISI 304 nebo chirurgické ocele 316L. Můžeme garantovat záruku 10 let na povrchovou úpravu i v náročných podmínkách jako jsou koupelny, sprchové kouty nebo vchodové dveře.

  Všechny madla z nerezi se montují jednostranně nebo oboustranně. Použít je můžete na všechny typy dveří ať už ze dřeva, plastové dveře, hliníkové dveře, nebo skleněné dveře.

 • Mosazná madla
  Mosazná madla

  Mosazná madla odlévané z mosaze do připravených forem. Jde tedy o odlitek, plný, masivní. Madla jsou přeleštěna do vysokého lesku, nebo přebroušena, případně se na ně na přání zákazníka nanáší další povrchové úpravy jsko je matný a lesklý chrom, bronz kartáčovný, titanové povrchy, atd

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat