Kategorie

Poslední novinky

certifikáty

Kované poštovní schránky a dveřní prohozy

Nabízíme několik typů kovaných poštovních schránek, novinových prohozů i tubusů. Poštovní schránka dotváří celkový dojem Vašeho domu, je jeho ozdobou.  

Poštovní kované schránky jsou vhodné pro rodinné domy, chaty, chalupy, sruby, bytové domy, firmy a ostatní objekty. Schránky na dopisy mohou být samostatně stojící, schránky na noze upevněné v ze...

Nabízíme několik typů kovaných poštovních schránek, novinových prohozů i tubusů. Poštovní schránka dotváří celkový dojem Vašeho domu, je jeho ozdobou.  

Poštovní kované schránky jsou vhodné pro rodinné domy, chaty, chalupy, sruby, bytové domy, firmy a ostatní objekty. Schránky na dopisy mohou být samostatně stojící, schránky na noze upevněné v zemi, připevněné ke sloupku, nebo mohou být zabudované do fasády domu nebo oplocení, na kované ploty, branky, brány, dveře či vrata. Dle vkusu vybírejte  vhoz na dopisy, který je decentní a nenarušuje vzhled okolí stejně jako tubusy na tiskoviny.

Kované poštovní schránky jsou kvalitní kovářské výrobky, vykované z masivního železa ručně, vyráběné společností Galbusera již od roku 1925. Dodáváme je v povrchové úpravě antická černá s  pozinkovou vrstvou pro dlouhou životnost. Finální povrchová úprava je s jemnou šedou patinou. Naše výrobky nekorodují, ani do nich nezatéká voda. Odolávají povětrnostním vlivům a zůstanou krásné po celé desítky let.

Kvalitní a jednoduchá montáž. Nakupujte online z pohodlí domova za skvělou cenu.

Hledáte-li poštovní schránku, která bude opravdu kvalitní, vydrží dlouhá léta a navíc Váš dům na první pohled odliší od sousedních, pak jsou pro Vás kované schránky tou nejlepší volbou.

 

V této kategorii naleznete několik druhů kovaného zboží:

  • Kované schránky
  • Kované tubusy
  • Kované prohozy

 

Kované schránky pro nás v Itálii vyrábí společnost Galbusera, která je rodinou společností a ruční výrobou kovaného zboží se zabývá již od roku 1925. Schránky jsou vykované z velmi kvalitního masivního železa, které jim dodá bytelnost a spolu s pozinkovou úpravou také velmi dlouhou životnost. Díky této úpravě nedochází ke korozi, nedostane se do schránek voda a svůj jedinečný vzhled si uchovají po desetiletí.

Pořiďte si kovanou schránku, tubus na dopisy a tiskoviny, či méně nápadný prohoz. Získáte tak výrobek, který bude ozdobou pro Váš dům ještě pro další generace. 

Zobrazit

Kované poštovní schránky a dveřní prohozy Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek