Kategorie

Kované kliky 

V nabídce najdete dveřní kované kliky na štítě a rozetě, které na přání opatříme zpětnou pružinou. Okenní kliky nabízíme na rozetě i štítu, jako okenní oliva i okenní půloliva, kovanou kliku na eurookno, případně jako okenní rozvorový mechanismus mnoha typů. Ať už hledáte kovanou kliku na dveře, kování na vchodové vrata nebo branku, případně tra...

Zobrazit
 • Štítové kované kliky
  Štítové kované kliky

  Kované kliky jsou velmi oblíbené jednak pro svou bytelnost a dlouhou životnost, ale také pro svůj jedinečný design a nepřeberné množství provedení. V této kategorii můžete najít štítové kliky, které jsou opravdu nevšedními designovými kousky, i méně nápadné, ale rovněž velmi bytelné kliky s jednodušším vzhledem.

   

  Můžete vybírat štítové kované kliky různé velikosti, různého vzhledu a různé povrchové úpravy. Navíc máte možnost je sladit také s okenními klikami z naší nabídky a vytvořit tak ucelený vzhled všech oken a dveří.

 • Rozetové kované kliky
  Rozetové kované kliky

  Přinášíme Vám nabídku rozetových kovaných klik, které mohou být decentním doplňkem, či výraznou dominantou Vašich dveří. Naleznete zde rozetové kliky samotné, či spolu s rozetami ke klíčové dírce. Vybírejte masivní kované kliky, zdobené kování, hranaté kované kliky, kliky ve starém stylu, kliky na plot, kliky na kovanou branku, moderní kované kliky, kliky z masivního železa. Vybírejte rozetové kované kliky v nejrůznějším designu a s různou povrchovou úpravou, a slaďte je také s okenními kovanými klikami z naší nabídky.

 • Kované koule
  Kované koule

  I z takové decentní věci, jako je koule na dveřích, lze udělat opravdu nápaditý designový prvek. Přinášíme Vám nabídku kovaných koulí v rozetovém, či štítovém provedení, které dají Vašim dveřím zcela jiný vzhled. Máte možnost vybrat pevnou kouli, otočnou kouli, kouli na vstupní dveře, kouli na branku či kouli na plot. Veškeré kování je možné kombinovat jako kliku s koulí. Vybírejte kované koule v různém provedení a s různou úpravou povrchu - kovářská černá, antická černá, antické šedé železo, bronz černý, antická zelená, antické zlatá bílá a jiné. Naše koule najdou své uplatnění nejen na historických budovách, ale můžou být i skvělým oživením moderních dveří.

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat