Kategorie

Poslední novinky

certifikáty

Kované kliky

Kované kliky a kované kování v této kategorii se dovážejí na zakázku z Itálie. Každá naše kovaná klika je vyrobena společností Galbusera s rodinnou tradicí od roku 1925. Veškeré kované kování je vyráběno tradičními řemeslnými postupy. Používány jsou vosky a laky nejlepší kvality. Jako jediní na trhu nabízíme 14 povrchových úprav a 6 dekorů Bavor...

Kované kliky a kované kování v této kategorii se dovážejí na zakázku z Itálie. Každá naše kovaná klika je vyrobena společností Galbusera s rodinnou tradicí od roku 1925. Veškeré kované kování je vyráběno tradičními řemeslnými postupy. Používány jsou vosky a laky nejlepší kvality. Jako jediní na trhu nabízíme 14 povrchových úprav a 6 dekorů Bavorského porcelánu. V nabídce najdete dveřní kované kliky na štítě a rozetě, které na přání opatříme zpětnou pružinou. Okenní kliky nabízíme na rozetě i štítu, jako okenní oliva i okenní půloliva, kovanou kliku na eurookno, případně jako okenní rozvorový mechanismus mnoha typů. Ať už hledáte kovanou kliku na dveře, kování na vchodové vrata nebo branku, případně tradiční kliky na sruby a chaty, jsou tyto výrobky nejlepší volbou.

Pokud máte rádi jedinečnost a nevšední záležitosti, či si potrpíte na prvky s nádechem historie a retro, pak je pro Vás kategorie kovaných klik jako dělaná. Kliky a kování v této kategorii, se pro nás vyrábějí tradičními řemeslnými postupy v Itálii, společností Galbusera, která se tímto řemeslem zabývá již od roku 1925. Proto si můžete být jisti, že se jedná o zboží velmi vysoké kvality. Jako jediný obchod nabízíme 14 povrchových úprav a 6 dekorů Bavorského porcelánu.

 

Kované kliky můžete vybírat z několika podkategorií:

 • Štítové kované kliky
 • Rozetové kované kliky
 • Okenní kované kliky
 • Kované koule
 • Bezpečnostní kované kliky

 

Ačkoliv mají tyto kliky nádech středověku, můžete s nimi skvěle oživit i moderní bydlení. Neváhejte vybírat kliky na srub, chatu, branku, či svůj dům a pořiďte si tak něco, čím se odlišíte od ostatních. Kovanými klikami můžete vybavit nejen dveře, ale i okna, a dopřát tak celému interiéru ucelený vzhled.

Zobrazit

Kované kliky Počet produktů: 172

Podkategorie

 • Štítové kované kliky

  Kované kliky jsou velmi oblíbené jednak pro svou bytelnost a dlouhou životnost, ale také pro svůj jedinečný design a nepřeberné množství provedení. V této kategorii můžete najít štítové kliky, které jsou opravdu nevšedními designovými kousky, i méně nápadné, ale rovněž velmi bytelné kliky s jednodušším vzhledem.

   

  Můžete vybírat štítové kované kliky různé velikosti, různého vzhledu a různé povrchové úpravy. Navíc máte možnost je sladit také s okenními klikami z naší nabídky a vytvořit tak ucelený vzhled všech oken a dveří.

 • Rozetové kované kliky

  Přinášíme Vám nabídku rozetových kovaných klik, které mohou být decentním doplňkem, či výraznou dominantou Vašich dveří. Naleznete zde rozetové kliky samotné, či spolu s rozetami ke klíčové dírce. Vybírejte masivní kované kliky, zdobené kování, hranaté kované kliky, kliky ve starém stylu, kliky na plot, kliky na kovanou branku, moderní kované kliky, kliky z masivního železa. Vybírejte rozetové kované kliky v nejrůznějším designu a s různou povrchovou úpravou, a slaďte je také s okenními kovanými klikami z naší nabídky.

 • okenní kované kliky

  Kované okenní kliky nabízejí rozmanitý výběr nejrůznějších druhů klik, retro kliky, vesnické kované kliky na okna, hranaté okenní kliky, výrazné kované kliky, zdobené koané kliky a jiné, které se skvěle hodí do historických budov, ale mohou být také nevšedním a oživujícím doplňkem moderního bytu, či domu. Všechny kliky jsou masivní železné, celokovové okenní kliky. Najdete zde i všechny typy: kovaní klika na eurookno, kovaná rozvora, kovaný rozvorový set, kovaná klika na okno na rozetě, okenní štítová klika.  Můžete vybírat okenní kované kliky z velmi kvalitních kovů, různého designu a různé povrchové úpravy. K okenním klikám můžete v naší nabídce nalézt také kované kliky na dveře ve stejném designu.

 • Kované koule

  I z takové decentní věci, jako je koule na dveřích, lze udělat opravdu nápaditý designový prvek. Přinášíme Vám nabídku kovaných koulí v rozetovém, či štítovém provedení, které dají Vašim dveřím zcela jiný vzhled. Máte možnost vybrat pevnou kouli, otočnou kouli, kouli na vstupní dveře, kouli na branku či kouli na plot. Veškeré kování je možné kombinovat jako kliku s koulí. Vybírejte kované koule v různém provedení a s různou úpravou povrchu - kovářská černá, antická černá, antické šedé železo, bronz černý, antická zelená, antické zlatá bílá a jiné. Naše koule najdou své uplatnění nejen na historických budovách, ale můžou být i skvělým oživením moderních dveří.

 • Kované bezpečnostní...

  V této kategorii pro Vás přinášíme kvalitní kované kování v rozetovém, či štítovém provedení. Najdete zde kování se starobylým vzhledem i takové, které se skvěle hodí do moderních budov. Je vyrobené z velmi kvalitních materiálů, odolným vůči povětrnostním vlivům a je tak vhodné pro použití v interiéru i exteriéru.

  Vybírejte kované bezpečnostní kování v různém designu a s různou povrchovou úpravou a udělejte z něj bezpečnostní prvek i líbivou dominantu Vašich vstupních dveří.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 172 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 172 položek