Kategorie

Kování na skleněné dveře  

Dodáváme kování na sklo německých a italských renomovaných výrobců. Veškeré dveřní kliky z naší nabídky je možno kombinovat se všemi typy zámků a pantů na sklo a zároveň zvolit jednotnou povrchovou úpravu. Ve stejných barevných odstínech a designových řadách jsou pro Vás připraveny i další důležité doplňky – madla, mušle, posuvné systémy

Zobrazit
 • mušle na skleněné dveře
  mušle na skleněné dveře
 • Madla na sklěné dveře
  Madla na sklěné dveře
 • zámky na skleněné dveře
  zámky na skleněné dveře

  V této kategorii naleznete zámky na skleněné dveře v několika variantách. Zámky jsou vyráběné pro skleněné dveře o tloušťce 8-10mm. Můžete vybírat zámky s otvorem pro klíč, či kolíkem, nebo zámek bez otvoru. Skleněné dveře dnes nacházejí široké uplatnění nejen v komerčních budovách, ale i v moderních domácnostech.

   

  Vybírejte zámky, které můžete libovolně kombinovat s klikami a panty z naší nabídky. Přinášíme Vám zámky na skleněné dveře s různou povrchovou úpravou.

 • Závěsy na skleněné dveře
  Závěsy na skleněné dveře

  V této kategorii naleznete panty pro skleněné dveře, které můžete designově kombinovat s dveřními zámky, panty a klikami z našeho sortimentu, aby vše působilo uceleně a dobře. Dveřní panty, stejně jako ostatní sortiment pro skleněné dveře, najdou své využití v komerčních budovách i v domácnosti.  Přinášíme Vám nabídku vysoce funkčních dveřních pantů pro skleněné dveře různé tloušťky. Najdete zde panty pro klasické dveře, i pro dveře od sprchových koutů.

  Vše dostupné pro tloušťku skla 8-10-12 mm sklo. dostupné povrchy: leštěná mosaz, leštěný chrom, pearl chrom, satén nikl, stříbrná hliníková. Materiál: Hliník, mosaz.  Obohatili jsme sortiment rozmanité povrchové úpravy, které v kombinaci s diverzifikací produktu umožní vytvořit váš vlastní jedinečný skleněný interiér v kancelářích a domácnostech.

 • sety na skleněné dveře
  sety na skleněné dveře

  V této kategorii naleznete různé sety magnetických zámků spolu s protiplechem, či protikusem na skleněnou stěnu. Sklo je velmi moderní materiál, který je velmi využíván v interiérech, pro jeho schopnosti neubírat opticky velikost prostoru, ani světlo. Abyste si mohli dopřát luxus skleněných dveří, přinášíme Vám nabídku kvalitního kování v setech.

   

  Vybírejte sety na skleněné dveře v různé povrchové úpravě a v různém provedení. Tyto sety můžete zkombinovat také s dveřními panty v naší nabídce.

 • magnetické zámky na skleněné dveře
  magnetické zámky na skleněné dveře

  Magnetické dveřní zámky jsou velmi oblíbeným produktem. Jedná se o velmi tiché zámky. Díky magnetu stačí dveře pouze přivřít a oni se již sami dovřou. U klasických dveří jsou tyto zámky již běžně k dostání. My Vám však nabízíme magnetické zámky i pro dveře skleněné.

   

  Vybírejte magnetické zámky s klíčovou dírkou, či s kolíkem na uzamykání, které jsou vhodné například do koupelny, či na WC. Přinášíme Vám zboží vysoké kvality, které Vám usnadní i pohyb mezi jednotlivými místnostmi.

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat