Kategorie

Nábytkové úchytky  

Nábytkové úchytky

Do této kategorie jsme zařadili množství nábytkových úchytek pro komody, kuchynské linky, ložnice i obývací stěny. V nabídce je mnoho různých tvarů a designů v matném i lesklém designu. Kromľ klasických a jednoduchých úchytek najdete i úchytky pro děti a luxusní úchytky "Křišťál" pro náročné

Zobrazit
 • Klasické nábytkové úchytky
  Klasické nábytkové úchytky
 • Kované nábytkové úchytky
  Kované nábytkové úchytky

  Rustikální úchytky pro nábytek, do kuchyně, kování na nábytek. Nábytkové úchytky jsou dekorativním prvkem, který výrazně dotváří vzhled vašeho nového nebo rekonstruovaného nábytku. Nabízíme kvalitní kované úchytky na kuchyňskou linku, úchytky k nábytku, na komody i další nábytek a bytové doplňky.

  Vybrat si můžete z mnoha typů kvalitních ručně kovaných železných úchytkek. Nabízíme klíčové rozety s uzamykáním, úchytky se štítkem, knopky, úchytky obloukové i rovné, kruhové úchytky, porcelánové kování.

  Kované nábytkové úchytky jsou vyráběny v Itálii rodinnou firmou s téměř 100 letou tradicí. Výroba je za použití tradičních řemeslných postupů a tím je zajištěna nejen vysoká životnost a odolnost. Kováním úchytky je materiál zhutněn a tím získá pružnost a velkou odolnost proti nárazu. Nehrozí proto uražení nebo přeražení jako u běžně vyráběných úchytek.

 • Porcelánové úchytky
  Porcelánové úchytky

  Kategorie s klasickými úchytkami z porcelánu, vesnického stylu. Najdete zde mnoho barev od bílých jednoduchých, po pomněnkové vzorky v modré barvě, květinové variace a ornamenty. Tvarově nabízíme kulaté, oválné i dekorované a zdobené. V barvách jako tradiční bílá, modrá, černá, ale i imitace praskaného porcelánu.

 • Rustikální a vintage úchytky
  Rustikální a vintage úchytky

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat