Kategorie

Rozetové kliky a kování 

Rozetové kliky a kování

V kategorii rozetové kování jsme pro Vás připravili nejširší nabídku co se týče dveřního kování. Všechny nabízené výrobky jsou nejvyšší kvality, která je zaručena italskými výrobci.

Vybírat můžete z nepřeberné nabídky povrchových úprav. Nestálejší a nejkvalitnější je verezový povrch ve variantě broušené a nebo leštěné. zde garantujeme stálost mi...

Zobrazit
 • Čtvercové a hranaté rozety
  Čtvercové a hranaté rozety

  Hranaté rozety jsou velmi oblíbený typ kování, které využívá ostré hrany, proto působí v interiéru velmi moderně, luxusně a designově. Díky široké škále tvarů, povrchových úprav a materiálů klik a kování jsme schopni uspokojit i toho najnáročnejšího zákazníka. Všechny čtvercové rozety a kliky jsou vyráběné italskými a německými výrobci jako Reguitti, Tropex Design nebo Jado, zaručující originalitu kliky podtrhující Váš interiér. Při spodní hranaté rozetě s otvorem pro kľíč je nutné rozlíšení, jaký klíč budeme používat pro systém uzamykání dveří. Možnosti rozetového kování - HRANATÉ ROZETY : BB - pokojový dozický zámek , PZ - cylindrický zámek na klíč , WC - pro použití na WC nebo do koupelny.

 • Kulaté rozety
  Kulaté rozety

  Kulaté rozety se díky svému modernímu designu velmi dobře hodí do stylově zařízených bytů a všech interiérů. Tento typ kování na dveře si díky své oblíbenosti a cenové dostupnosti vydobil přední příčky v prodeji. Můžete vybírat z nepřeberného množství variant, materiálů, povrchových úprav. Pojem kulaté rozety znamená kliky ke dveřím, které jsou rozdělené na dvě části: horní rozeta a klika pro systém otvírání dveří a spodní rozeta se vstupem pro klíč. Při spodní kulaté rozetě se vstupem pro klíč je nutné rozlíšení, jaký klíč budeme používat pro systém uzamykání dveří. U všech typů kování ke dveřím / kulaté rozety máme tyto možnosti: otvor pro dozický klíč (pokojový) - zkratka BB, otvor pro cylindrickou vložku - zkratka PZ, otvor pro použití na WC nebo do koupelen - zkratka WC.

 • Oválné rozety
  Oválné rozety

  Oválne rozetové kovaní je používané především tam, kde je málo prostoru mezi klikou a rámem dveří. Používá se hlavně na hliníkové a plastové dveře. Při spodní oválné rozetě se vstupem pro klíč je nutné rozlíšení, jaký klíč budeme používat pro systém uzamykání dveří. Možnosti rozetového kování - OVÁLNE ROZETY: otvor pro dozický klíč (pokojový) - zkratka BB , otvor pro cylindrickou vložku - zkratka PZ, otvor pro použití na WC nebo v koupelnách - zkratka WC.

 • Flat Line s plochou zafrézovanou rozetou
  Flat Line s plochou zafrézovanou rozetou

  Série kování Flat Line s tenkými rozetami, které zvýrazňují tvar kliky. Tato exkluzivní řada kování prezentuje inovativní formu minimalistického designu a výborné funkčnosti (systém zpětné pružiny).

  Formula 1: unikátní design tenkých rozet se zpětnými pružinami

  1 Milimetr: jen 1 milimetr tloušťka rozet, Flat Line v sobě kombinuje maximální funkčnost a estetickou čistotu designu.

 • INOX 316L
  INOX 316L

  Řada INOX 316L v sobě spojuje minimalistický design, který je nyní trendem. Honosné prvky šly do ústraní a důraz je kladem na jednoduchost, nejkvalitnější materiály a funkčnost interiéru jako celku. Pokud hledáte nejodolnější materiál pro Vaše kliky, je jíím právě 316L.

  Designéři se nechali inspirovat špičkami napříč obory, kteří tento typ ocele používají. Jako první a jediní na trhu nabízíme nerezovou ocel typu 316L v oboru kování a řadě MinimalLine. Implementovala ji na populární sérii klik bez rozet MinimalLine. Vznikly kliky moderního designu, které jsou daleko odolnější než kliky z nerezové oceli ostatních výrobců.

  Mezi klíčové vlastnosti patří extrémní odolnost i v náročných podmínkách jako jsou přímořské oblasti s vysokou koncentrací soli. Neohýbá se a neláme a proto ji najdete v nejnáročnějších stavbách Petronas Twin Towers a Jin Mao Building, dva z největších světových nejvyšších mrakodrapů. Nikdy, ani po letech nemění barvu a netvoří se na povrchu žádné skvrny jako ocel typu 304. Je hypoalergení a neuvolňuje žádné niklové soli. Pro tyto špičkové vlastnosti je vyhledávaná pro lékařský průmysl na chirurgické nástroje a lékařské implantáty a endoprotézy.

  Světové jedničky, jedná se o firmy Breitling a Tissot, používají také pouze 316L na výrobu svých světově známých hodinek. Dále jde o automobilového výrobce Porshe, které použil 316L na svůj luxusní model Porsche Cayman.

  Některé střelné zbraně obsahují komponenty z nerezové oceli. Např modely revolveru, jako je Smith & Wesson Model 60 a pistole Colt M1911, mohou být vyrobeny výhradně z nerezové oceli.

  Inspirujte se nejnovějším vývojem a posledními trendy a pořiďte si to nejlepší!

 • Minimalistické rozety
  Minimalistické rozety

  Nová designová řada kování, kde průměr rozet je zmenšený na minimum, proto klika zdůrazňuje estetiku dveří a podtrhuje celkový dojem minimálistického designu bez dopadu na plnou funkčnost kliky.

  Tato řada existuje i na minimalistických rozetách s přiznaným šroubením. Vybrat si můžete jakýkoli model a libovolně nakombinovat rozety dle výběru na minimální, ploché, nebo klasické. Minimalistické rozety je také možno vybírat u nejkvalitnější řady kování na trhu, nerezové ocele 316L.

  Při výběru klik bez rozet z řady minimalistických rozet, můžete vybrat i masivnější model, nebo tvarově výraznější. Na dveřích bude díky skrytým rozetám působit stále velmi decentně.

  Cenově je tato kolekce nastavena velmi příznivě, tak, aby byla dostupná širší veřejnosti.

 • ECONOMY - levné kování
  ECONOMY - levné kování

  Řada ECONOMY je určena pro všechny, kteří hledají dobrou kvalitu za rozumnou cenu. V nabídce najdete kliky štítové i rozetové v mnoha variantách povrchových úprav i materiálů. Všechny modely mají propracovaný systém montáže. Všechny kliky jsou evropského původu, který garantujeme. Pokud hledáte levné, ale přesto pěkné kliky, najdete je zde - vybírat můžete z povrchů jako je nerez leštěný i broušený, na který dáváme záruku 10 let. Dále je zde mosaz leštěná, chrom lesklý, chrom matný, a satinovaný broušený nikl, kde garantujeme 3 roky stálost povrchu.

 • Kliky s plochou nerezovou rozetou
  Kliky s plochou nerezovou rozetou

  Jde o designové a minimalistické řešení klik na dveře. Systém plochých rozet tenkých pouze 2mm. Výhoda je snadná montáž pouze na výstupky s těsněním, bez nutnisti cokoli připravovat a frézovat ve výrobě do dveří. Velmi zajímavá je nízká cena. Veškeré kování, ať už kliky nebo rozety jsou z nerezové ovele AISI 304

  Vybírat můžete s kulatých i hranatých rozet a oblíbených tvarů rukojetí klik. Ke všem modelům opět nabízíme i kliky na okna, madla na dveře a další doplňky

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat