Kování na posuvné dveře a systémy

Mušle a úchytky jsou určeny především pro posuvné dřevěné a skleněné dveře. Všechny mušle a úchytky jsou vyráběné v designech s možností kombinací s designem klik a našich dalších doplňků. Nabízíme i kombinace s uzamykáním určené pro wc a koupelny Kování pro posuvné dveře plastové, dřevěné a hliníkové systémy, k dveřním systémům HS portal. Vybír...

Mušle a úchytky jsou určeny především pro posuvné dřevěné a skleněné dveře. Všechny mušle a úchytky jsou vyráběné v designech s možností kombinací s designem klik a našich dalších doplňků. Nabízíme i kombinace s uzamykáním určené pro wc a koupelny Kování pro posuvné dveře plastové, dřevěné a hliníkové systémy, k dveřním systémům HS portal. Vybírejte kování a kliky v nejrůznějších provedeních a v nepřeberném množství povrchových úprav. Jsou k dostání v edicích designových, ekonomických i luxusních. Možnost volby materiálu od nerezu, mosazi, zinku po další materiály. Varianty jednostranná klika, oboustranná klika, klika/mušle, s cylindrickým uzamykáním.

V této kategorii naleznete mušle a úchytky, které najdou uplatnění především u posuvných a skleněných dveří. Vždy se snažíme o to, aby naši zákazníci měli možnost mít doma ucelený vhled všech druhů kování, aby to přesně vyhovovalo jejich představám. Proto i kování na posuvné dveře naleznete ve stejných designech, jako kliky a kování v jiných kategoriích. Najdete zde i kombinace s možností uzamykání, které se budou hodit nekoupelně, či toaletě. Nabízíme kování pro posuvné systémy plastové, hliníkové i dřevěné a také pro dveřní systémy HS Portal.

 

Kování na posuvné dveře je zhotoveno z velmi kvalitních materiálů, jako je nerez, mosaz, zinek a další. Vybírat můžete také z několika povrchových úprav.

 

Najdete zde kování v těchto variantách:

  • Jednostranná klika
  • Oboustranná klika
  • Klika/mušle
  • Kování s cylindrickým uzamykáním

 

Vybírejte kování pro posuvné dveře a systémy ve vysoké kvalitě a za skvělé ceny.

Zobrazit

Kování na posuvné dveře a systémy Počet produktů: 128

na stránku
Zobrazují se 1 – 20 z 128 položek
Zobrazují se 1 – 20 z 128 položek